Nabídka prostor

Soukromé akce

Firemní akce

Rozdělení cateringu

 

Soukromé akceDětská party - nejen mezi dospělými se konají party všeho druhu, ale i ty nejmenší děti se rádi baví. Party čili oslava se může uskutečnit jak u Vás doma či na zahradě, ale třeba i přímo v restauraci.


Garden party nebo chcete-li zahradní slavnost, je společenská kratochvíle, kterou si lze dopřávat zejména v teplých ročních obdobích. Zvykově se taková veskrze společenská událost realizuje na zahradě nebo ve volné přírodě, např. v parku, ale i na terase prostřednictvím venkovního nábytku a dekorací. Svým charakterem a průběhem se zahradní party podobá rautu. Pro gastronomickou část je typická příprava specialit na rožni nebo grilu.

Narozeninové a rodinné oslavy jsou pro okamžiky, kdy chcete potěšit nejen své blízké. Slavit z povinnosti a bez nápadu není velké umění, ale jenom rychlé a snadné řešení. Proto chtějte při svých významných událostech netradiční, neotřelé překvapení pro pozvané, které chcete překvapit, zaujmout a opravdu potěšit. Zvlášť „kulatá“ výročí narozenin, svateb, promoce a další výjimečné dny si tuto zvláštní pozornost jistě zaslouží. Můžete pro ně zorganizovat i něco výjimečného, např. můžete oslavit narozeniny ve stylu karibských tanečních rytmů žhavé noci, ozdobit hosty květinami, zahradu lampiony, objednat mobilní bar i s barmanem a havajské tanečnice. Či připravit hostům tématický program, kam musejí příjít pozvané hosty např. v dobových kostýmech. Pohoštění se nejčastěji volí formou rautu, kde si každý host sám dle svého uvážení může vybrat jakékoliv občerstvení.

Oslavy či setkání s přátely jde o casual setkání s kamarády a známými, pro které můžete připravit nevšední zážitek s osobitým nápadem se skvělým uvolněním, kde nechybí humor, recese a ani zábava. Celá akce se odehrává ve zcela přátelském duchu a je naprosto bezprostřední. Důležitou podmínkou je nenudit zúčastněné a ukázat jim Vaši velkorysou pohostinnost. Je jedno jestli se celá akce odehrává ve Vašem pokoji nebo na tenisovém hřišti, jestli se servírují koktejly nebo opékáte špekáčky. Důležitou myšlenkou celé akce je oboustranná radost ze setkání, protože dobré přátele si musíte pěstovat, starat se o ně jako o vzácné květiny.

Svatba je jedinečná a nezapomenutelná událost. Aby byl Váš velký den dokonalý, je potřeba vše důkladně připravit a naplánovat. Zabýváme se kompletními svatebními cateringovými službami, kdy pod vedením našeho zkušeného wedding managera pro Vás připravíme jedinečnou atmosféru, spojenou s neopakovatelnými zážitky a slavnostní obřad s hostinou, na což budou vzpomínat nejen novomanželé po celý život.
Pro letošní rok, jsme pro Vás, svatebčany, opět připravili širokou nabídku služeb – zajištění oddávajícího, pronájmy prostor zámků a zahrad, technického zajištění, produkce programů, hudby, květinového servisu, zajištění dopravy a vůbec komplexního servisu.


Svatební catering, narozeninové oslavy, společenský večírek - to je Gourmet catering Sedláček