Nabídka prostor

Soukromé akce

Firemní akce

Rozdělení cateringu

 

Gourmet catering Sedláček..


Od společnosti Gourmet catering Sedláček můžete očekávat opravdu profesionální služby Její speciality a servis totiž mohli ohodnotit mimo jiné prezident republiky Václav Havel, Václav Klaus, velvyslanci spojeného království Anglie, Rakouska, Itálie, Německa, polska, Izraele….

Očekáváte od cateringové společnosti vysokou kvalitu jídla, výjimečnou kulinářskou kreativitu a vynikající prezentaci? Nejméně toto by jste od své cateringové společnosti měli očekávat. Připravujeme jedinečná menu, která okouzlí i ty nejnáročnější kulinářské experty. Naše produkty jsou vždy svěží, delikatesy jsou připravované ze surovin těch nejlepších pěstitelů a dodavatelů, vyráběné v přísných hygienických podmínkách dle současných předpisů EU.

Příprava specialit cateringového menu z BIO surovin je pro nás již samozřejmostí. Vždy zaměstnáváme plně kvalifikovaný, trénovaný a zkušený. Klademe důraz na profesionalitu, spolehlivost, úroveň vystupování a zkušenosti v oboru.

Stačí, abyste nám sdělili své představy a přání, které bedlivě vyslechneme a podle nejlepších zkušeností zvážíme způsob jejich realizace. Předložíme Vám dle daného scénáře akce originální menu. Sami Vám také navrhneme ten správný tip na gastronomický zážitek a připravíme vše dle Vašeho přání, rádi vám poradíme s řešením.
Gourmet catering Sedláček je pro Vás jednoduše zárukou toho, že se akce dočká kýženého výsledku.

Věříme, že Vás zaujme náš kreativní tým s flotilou skvělých nápadů, kdy spolu s realizátory a mistry cateringu uskutečníme pro Vás a Vaše klienty či přátele neopakovatelnou společenskou událost, na kterou vaši hosté budou s nevšedními zážitky stále vzpomínat.

Catering Olomouc, catering Praha, catering celá Česká republika - to je Gourmet catering Sedláček
„Nechte se bavit našimi kulinářskými nápady a někdy i kouzly, ochutnejte omamnou galaxii vůní a nádherných barev cateringu, který chutná‘‘