Zahraniční vína
Vína francouzská - bílá

0,75 lMichel Laroche Chardonnay "Classique"
Intenzivní odrůdová vůně s tóny meruněk,broskví a šeříku. Je lahodné svěží a suché s pocitem zralého sladkého ovoce.Podává se k bílému masu, pečené drůbeži.
390,- Kč

0,75 lMichel Laroche Sauvignon Blanc
Toto víno má jemnou vůni černého bezu a angreštu.V ústech je svěží, suché, s chutí připomínající ryngle. Je vhodné k sýrům, salátům nebo těstovinám s omáčkou z mořských plodů.
390,- Kč

0,75 lBourgogne Chardonnay "La Vignée"
La Vignée je příjemné, vyvážené chardonnay s pěknou ovocností a sametovou měkkostí. Nabízí kompromis velmi dobré kvality a přijatelné ceny . Podává se k drůbežímu masu, jemným sýrům a těstovinám.
790,- Kč

Vína francouzská - růžová

0,75 lRosé d´ Anjou AOC Domaine Chupin
Toto víno je legendárním růžovým vínem z oblasti Loire.Je to lososově zbarvené středně plné a nasládlé až lehce sladké víno ze 100% odrůdy Grolleau.Vůně jahod a jahod a jeho příjemná,lahodná a ovocná chuť jej činí dobrým aperitivem nebo vínem ke grilovaným rybám,salátům,desertům a sýrům s modrou plísní.
320,-Kč

Vína francouzská - červená

0,75 lBeaujolais Villages Chateau du Souzy
Toto víno má tmavě nafialovělou barvu višní a pivoněk. Charakteristická vůně Beaujolais s tóny hrušek a lesních jahod. Kulatý,ovocný začátek chuti vystřídají tříslovina lehká dubovost.Delší aroma ostružin, malin,ale i lesa,kapradí a podzimu.Podává se k bílému masu, drůbeži, telecímu nebo šunce.
590,-Kč

0,75 lMichel Laroche Merlot
Karmínově červené víno se zajímavou vůní švestek,čokolády a s nádechem vanilky.V ústech není příliš těžké,ale má velkorysou poddajnou ovocnou strukturu dobrou délku.Snadno doprovodí pečenou šunku, jehně, nebo těstoviny s omáčkou z vlašských ořechů
490,-Kč

0,75 lBourgogne Pinot Noir "La Vignée"
Pro bourgogne je typický Pinot Noir nádherně červené barvy, s vyváženou kyselostí a ovocností.Výtečný průvodce ke grilovaným a pečeným masům.
790,-Kč

0,75 lChateauneuf du Pape-chateau Cabriéres
Tmavá barva s nahnědlým odstínem, vysoká viskozita. Intenzivní vůně bobulí, křížal, kompotovaného ovoce a višní v čokoládě.Zprvu alkoholová sladkost, poté pevná kostra s dubovými tóny.Charakteristické aroma sušených švestek.Bohaté úpravy tmavého masa, roštěnec, smetanové omáčky.
1390,-Kč

Vína italská - bílá

0,75 lPinot Grigio del Veneto IGT
Pinot gris, nebo také rulandské šedé, je nejtypičtější odrůdou pro severovýchodní Itálii. Sacchetto Pinot Grigio je velice jemné víno s vyrovnanou ovocností, vybalancovanou kyselinou a elegancí.Vůní připomíná ovocné květy. Může se pít jako aperitiv, ale hlavně je oblíben k rybím pokrmům.
390,-Kč

0,75 lGavi di Gavi DOCG
Je to víno výrazné, suché a svěží. Je považováno za nejvýznamnější bílé víno z oblasti Piemonte. Světlá nazelenavá barva , vůně zralého bílého ovoce., bílých třešní, jablk s jemnými tóny koření a vanilky. Dozrává v dubových sudech.Podává se ke sladkovodním rybám, úhoři, lososu, platýzu a k bílým masům.
530,-Kč

0,75 lProsecco Frizzante "Colli Trevigiana IGT
Dokonalé,čerstvé,suché a jemně šumivé s decentní kyselostí.Snadno a slastně potěší všechny chuťové smysly.
390,-Kč

Vína italská - červená

0,75 lChianti Classico DOCG,Villa Branca
Toto víno je šťavnaté, ovocné, poddajné, s páteří a hloubkou, plné, ale přesto nekomplikované.V chuti je čisté a elegantní s dlouhým závěrem. Toto Chianti perfektně doprovodí celou škálu pokrmů, například sušenou šunku, pečenou drůbež nebo hovězí rostbeef.
930,-Kč

0,75 lCabernet del Piave DOC
Jedná se o cuvée Cabernet Sauvignon doplněné 15% Cabernet Franc.Rubínová barva, výrazná vůně zralého ovoce s lehkým bylinkovým tónem. Zaujme v gastronomii širokou škálou použití, od předkrmů, salátů až po hlavní jídla.Například pečená drůbež nebo grilované maso.
370,-Kč

Vína portugalská - bílá

0,75 lQuinta de Cidro Chardonay Douro DOC
Působivé, obsáhlé a svěží víno zrající 6 měsíců v nových sudech z portugalského dubu.Hluboká chuť a bujná vůně vanilky, čerstvého ovoce, zralých broskví, meruněk, s nádechem dubového dřeva a másla.Ideální víno k rybám, korýšům a lehkým pokrmům.
690,-Kč

Vína portugalská - červená

0,75 lQuinta dos Aciprestes Douro DOC
Víno krásné rubínové barvy s intenzivní vůní rozinek a třešní.Výrazné aroma zralého ovoce na patře, znamenitá struktura, příjemný tanin, plné tělo a vyrovnanost.Skvěle doplňuje výrazná masitá jídla, zvěřinu a sýry.
590,-Kč

0,75 lQuinta dos Aciprest. Reserva,Douro DOC
Tmavě inkoustová barva s fialovými odlesky.Plný a výrazný buket s vůní švestek, skořice a vanilky. V chuti plné hutné a harmonické s rozsáhlou paletou chutí, od ovocné přes koření až k čokoládě. Díky své neuvěřitelné plnosti a bohatosti zvládne i ostřejší jídla.
990,-Kč

Vína kalifornská - bílá

0,75 lNapa Valley Chardonnay
Nádherné dynamické Chardonnay s elegantní variací vůní tropického ovoce, hrušek, citrusů a jemným dubovým odstínem. Skvěle vyvážená vůně, plná chuť a dlouho přetrvávající závěr. Vynikající průvodce mořských plodů, těstovin a bílých mas.
1690,-Kč

Vína kalifornská - červená

0,75 lNapa Valley Cabernet Sauvignon
Tento Cabernet Sauvignon je upravený z 9% Merlot a 8%Cabernet Franc.Ovocný, květinový a dubový buket je podbarven vůní černých třešní, švestek, fialek a kakaa.Plné tělo a zralá ovocná chuť je doplněn nádechem sladkého koření a vanilky.Víno je vyrovnané a má nádherný závěr. Výborně doplňuje červené maso, zvěřinu a pikantnější pokrmy.
2000,-Kč

Vína argentinská - bílá

0,75 lChardonnay Reserva
Velmi hezká hluboká a žlutá barva.Plná vůně čerstvého másla, lískových oříšků a pražení.Na patře je víno bohaté, zkulacené s čerstvým a lahodným závěrem. Skvěle doplňuje ryby a mořské plody, bílá masa a sýry.
580,- Kč

Vína argentinská - čarvená

0,75 lMalbec Reserva
Extrémně tmavě rubínová barva a bohatá hluboká vůně. Zralé ovoce se špetkou pražení se zde mísí s kořenitostí a aroma vanilky, dodané osmi měsíci zrání v sudech z francouzského dubu.Víno má hezkou strukturu, plnou a vyrovnanou chuť , velmi jemný tanin a náznak kouře v závěru.Výborně doplňuje tmavá výrazná masa , zvěřinu a steaky.
690,- Kč