Grands Vins d'Alfons Mucha
VIN DE QUALITÉ - bílé

0,75 lPinot Blanc - Rulandské bílé
Charakter: V bohaté struktuře aromát se mísí vůně jádrového a tropického ovoce, umocněná v extraktivní chuť připomínající mléčnou zralost ořechů.
270,- Kč

0,75 lChardonnay
Charakter: Víno vyznačující se širokým spektrem vůní s převahou svěžích broskví a grapefruitů je díky své znamenité bohaté smetanově ořechové chuti nejpopulárnějším vínem na světe. Zráním zvýrazňuje svoji jakost.
270,- Kč

0,75 lMüller Thurgau
Charakter: Květnatý buket je doprovázen jemnými kouřovými tóny. Chuť vína má bohatou strukturu, doplněnou harmonickými kyselinami.
270,- Kč

0,75 lSauvignon blanc
Charakter: Tato odrůda je velmi vyhledávaná pro svoji jedinečnou vůni s nádechem svěžích bylin, přecházející do vůně pupenů černého rybízu, až vůně exotických plodů. Chuť je výrazně ovlivněná vůní, je svěží kořenitá, s příjemnou harmonizující kyselinkou.
270,- Kč

VIN DE QUALITÉ - červené

0,75 lFrankovka
Charakter: Vůně vína je nazrálá, s výrazným ovocným projevem sušených švestek a černých jeřabin. V chuti je víno výrazně ovocné, kořenité, s potřebnou ohnivostí a svěžím projevem lesních plodů. Zráním na láhvi se prosazují tóny kandovaného ovoce a černého rybízu.
280,- Kč

0,75 lMerlot
Charakter: Světově známá odrůda, u nás téměř nepěstována, se těší velké oblibě. Vyznačuje se krásnou rubínovou barvou, příjemnou povidlovou vůní a měkkou chutí s příjemnými tříslovinami zakulacenými dubově skořicovým charakterem.
280,- Kč

0,75 lPinot noir - Rulandské modré
Charakter: Vyznačuje se světle rubínovou barvou, líbivou ovocnou vůní s jemným nádechem fialek. Chuť je intenzivní, ovocno - kořenitá, se švestkově povidlovým pozadím.
280,- Kč

0,75 lCabernet Sauvignon
Charakter: Nejoblíbenější světové červené víno. Má intenzivní rudou barvu, typickou bylinně ovocnou vůni s tóny černého rybízu, fialek a cedrového dřeva. Chuť je mohutná, komplexní, zakulacená zráním vína v dubových sudech.
280,- Kč

MUCHA EXCLUSIVE

0,75 lRyzlink rýnský 2000 pozdní sběr
Charakter: Vyzrálost hroznů se projevuje pestrou vůní připomínající tóny lipového dřeva či ořechů.Buket je doplněn plnou kořenitě medovou chutí.
380,- Kč

0,75 lSauvignon 2001 kabinet
Charakter: Příjemně aromatické víno s nádechem kopřivových silic přecházející do vůně pupenů černého rybízu. Výborně ladí s pikantními úpravami bílých mas.
380,- Kč

0,75 lPálava 2001 kabinet
Charakter: Vápencové podloží Pálavských vrchů dává vínu nádhernou kořenitou vůni, která se snoubí s bohatou chutí s podtóny badyánu.
380,- Kč

0,75 lAndré 2001
Charakter: Vůně evokuje čerstvě natrhané plody borůvek či černého rybízu. Silná a svěží chuť vybízí k dalšímu doušku. Doporučujeme k aromatickým plísňovým sýrům a steakovým úpravám masa..
380,- Kč

in the late 19th century, the ribs of the interior of the large european railway station were the source of inspiration for exact Max Miwu Vape.vape pen v2 are the perfect mix between italian design and swiss technology at the service of the passion for the sea.