Grands Vins d'Alfons Mucha
VIN DE QUALITÉ - bílé

0,75 lPinot Blanc - Rulandské bílé
Charakter: V bohaté struktuře aromát se mísí vůně jádrového a tropického ovoce, umocněná v extraktivní chuť připomínající mléčnou zralost ořechů.
270,- Kč

0,75 lChardonnay
Charakter: Víno vyznačující se širokým spektrem vůní s převahou svěžích broskví a grapefruitů je díky své znamenité bohaté smetanově ořechové chuti nejpopulárnějším vínem na světe. Zráním zvýrazňuje svoji jakost.
270,- Kč

0,75 lMüller Thurgau
Charakter: Květnatý buket je doprovázen jemnými kouřovými tóny. Chuť vína má bohatou strukturu, doplněnou harmonickými kyselinami.
270,- Kč

0,75 lSauvignon blanc
Charakter: Tato odrůda je velmi vyhledávaná pro svoji jedinečnou vůni s nádechem svěžích bylin, přecházející do vůně pupenů černého rybízu, až vůně exotických plodů. Chuť je výrazně ovlivněná vůní, je svěží kořenitá, s příjemnou harmonizující kyselinkou.
270,- Kč

VIN DE QUALITÉ - červené

0,75 lFrankovka
Charakter: Vůně vína je nazrálá, s výrazným ovocným projevem sušených švestek a černých jeřabin. V chuti je víno výrazně ovocné, kořenité, s potřebnou ohnivostí a svěžím projevem lesních plodů. Zráním na láhvi se prosazují tóny kandovaného ovoce a černého rybízu.
280,- Kč

0,75 lMerlot
Charakter: Světově známá odrůda, u nás téměř nepěstována, se těší velké oblibě. Vyznačuje se krásnou rubínovou barvou, příjemnou povidlovou vůní a měkkou chutí s příjemnými tříslovinami zakulacenými dubově skořicovým charakterem.
280,- Kč

0,75 lPinot noir - Rulandské modré
Charakter: Vyznačuje se světle rubínovou barvou, líbivou ovocnou vůní s jemným nádechem fialek. Chuť je intenzivní, ovocno - kořenitá, se švestkově povidlovým pozadím.
280,- Kč

0,75 lCabernet Sauvignon
Charakter: Nejoblíbenější světové červené víno. Má intenzivní rudou barvu, typickou bylinně ovocnou vůni s tóny černého rybízu, fialek a cedrového dřeva. Chuť je mohutná, komplexní, zakulacená zráním vína v dubových sudech.
280,- Kč

MUCHA EXCLUSIVE

0,75 lRyzlink rýnský 2000 pozdní sběr
Charakter: Vyzrálost hroznů se projevuje pestrou vůní připomínající tóny lipového dřeva či ořechů.Buket je doplněn plnou kořenitě medovou chutí.
380,- Kč

0,75 lSauvignon 2001 kabinet
Charakter: Příjemně aromatické víno s nádechem kopřivových silic přecházející do vůně pupenů černého rybízu. Výborně ladí s pikantními úpravami bílých mas.
380,- Kč

0,75 lPálava 2001 kabinet
Charakter: Vápencové podloží Pálavských vrchů dává vínu nádhernou kořenitou vůni, která se snoubí s bohatou chutí s podtóny badyánu.
380,- Kč

0,75 lAndré 2001
Charakter: Vůně evokuje čerstvě natrhané plody borůvek či černého rybízu. Silná a svěží chuť vybízí k dalšímu doušku. Doporučujeme k aromatickým plísňovým sýrům a steakovým úpravám masa..
380,- Kč