Šumivá vína - Sekt - Champagne
Šumivá vína – Sekt – Sparkling wine

0,75 lBohemia Prestige brut
Charakter: polosuché (semi seco) šumivé víno zrající 18 měsíců v lahvích. Výrazný buket, světlá jemně žlutá barva, dlouhotrvající perlivost a elegance jsou zdůrazněny matově průhlednou lahví se zlatou etiketou.
550,- Kč

0,75 lFreixenet Carta Nevada semi seco
Charakter: polosuché (semi seco) šumivé víno zrající 18 měsíců v lahvích. Výrazný buket, světlá jemně žlutá barva, dlouhotrvající perlivost a elegance jsou zdůrazněny matově průhlednou lahví se zlatou etiketou.
550,- Kč

0,75 lFreixenet Cordon Negro brut
Charakter: velmi suché (brut) šumivé víno zrající 24 měsíců v lahvích. Nejslavnější z vín Cava s jemným delikátním buketem, výraznou lehkostí a svěžestí, které se projeví po otevření nápadné, sametově černé a elegantní láhve s černou etiketou a tajemným zlatým nápisem.
650,- Kč

0,75 lFreixnet Rosado seco
Charakter: suché růžové v neobvyklé láhvi pro neobvyklou Cavu, kterému odrůdy Garnacha, Monastrell a Trepat dávají neobyčejnou svěžest.
550,- Kč

Champagne

0,75 lVeuve Clicquot Ponsardin Brut
Charakter: Je typické, dokonale vyvážené šampaňské formované Pinot Noir, doplněné elegancí Chardonnay a ucelené Pinot Meunier. Svěží symfonie ovocných chutí a vůní dělá z tohoto šampaňského skvělý aperitiv nebo elegantního průvodce vybraných jídel.
2500,- Kč

0,75 lMoët & Chandon Brut Imperial
Charakter: Moët & Chandon je oficiálním dodavatelem pro královské rodiny ve Velké Británii, Dánsku, Belgii, Španělsku, Švédsku a pro Vatikán. Brut Imperial je typickým příkladem stylu Moët & Chandon. Je to perfektní aperitivní víno vhodné k podávání s předkrmy , hlavním jídlem i dezertem.
2600,- Kč

0,75 lDom Pérignon Vintage 1998
Charakter: Dom Pérignon je pojmenováno na počest mnicha questora a sklepmistra vévodství Hautvillers. Bylo uvedeno na trh v roce 1936. Je aperitivní šampaňské , které můžev vhodně doprovázet mušle a ryby lehce upravované.
7900,- Kč

0,75 lVeuve Clicquot Ponsardin La Grande Dame
Charakter: La Grande Dame je směsí hroznů z révových keřů, které koupila madam Clicquot před dvěma staletími a které patří k nejproslulejším v oblasti Champagne. Výrazné zbarvení, jemná perlivost, květinová vůně a ovocná chuť charakterizují to nejlepší, čeho se dá v místních sklepích dosáhnout. Zdařilé spojení dvou odrůd, jemného Chardonnay 38 % a typického Pinot Noir 62%, představuje cuvé, které při dobrém ročníku nic nepřekoná.
8900,- Kč