Šumivá vína - Sekt - Champagne
Šumivá vína – Sekt – Sparkling wine

0,75 lBohemia Prestige brut
Charakter: polosuché (semi seco) šumivé víno zrající 18 měsíců v lahvích. Výrazný buket, světlá jemně žlutá barva, dlouhotrvající perlivost a elegance jsou zdůrazněny matově průhlednou lahví se zlatou etiketou.
550,- Kč

0,75 lFreixenet Carta Nevada semi seco
Charakter: polosuché (semi seco) šumivé víno zrající 18 měsíců v lahvích. Výrazný buket, světlá jemně žlutá barva, dlouhotrvající perlivost a elegance jsou zdůrazněny matově průhlednou lahví se zlatou etiketou.
550,- Kč

0,75 lFreixenet Cordon Negro brut
Charakter: velmi suché (brut) šumivé víno zrající 24 měsíců v lahvích. Nejslavnější z vín Cava s jemným delikátním buketem, výraznou lehkostí a svěžestí, které se projeví po otevření nápadné, sametově černé a elegantní láhve s černou etiketou a tajemným zlatým nápisem.
650,- Kč

0,75 lFreixnet Rosado seco
Charakter: suché růžové v neobvyklé láhvi pro neobvyklou Cavu, kterému odrůdy Garnacha, Monastrell a Trepat dávají neobyčejnou svěžest.
550,- Kč

Champagne

0,75 lVeuve Clicquot Ponsardin Brut
Charakter: Je typické, dokonale vyvážené šampaňské formované Pinot Noir, doplněné elegancí Chardonnay a ucelené Pinot Meunier. Svěží symfonie ovocných chutí a vůní dělá z tohoto šampaňského skvělý aperitiv nebo elegantního průvodce vybraných jídel.
2500,- Kč

0,75 lMoët & Chandon Brut Imperial
Charakter: Moët & Chandon je oficiálním dodavatelem pro královské rodiny ve Velké Británii, Dánsku, Belgii, Španělsku, Švédsku a pro Vatikán. Brut Imperial je typickým příkladem stylu Moët & Chandon. Je to perfektní aperitivní víno vhodné k podávání s předkrmy , hlavním jídlem i dezertem.
2600,- Kč

0,75 lDom Pérignon Vintage 1998
Charakter: Dom Pérignon je pojmenováno na počest mnicha questora a sklepmistra vévodství Hautvillers. Bylo uvedeno na trh v roce 1936. Je aperitivní šampaňské , které můžev vhodně doprovázet mušle a ryby lehce upravované.
7900,- Kč

0,75 lVeuve Clicquot Ponsardin La Grande Dame
Charakter: La Grande Dame je směsí hroznů z révových keřů, které koupila madam Clicquot před dvěma staletími a které patří k nejproslulejším v oblasti Champagne. Výrazné zbarvení, jemná perlivost, květinová vůně a ovocná chuť charakterizují to nejlepší, čeho se dá v místních sklepích dosáhnout. Zdařilé spojení dvou odrůd, jemného Chardonnay 38 % a typického Pinot Noir 62%, představuje cuvé, které při dobrém ročníku nic nepřekoná.
8900,- Kč

unquestionably the geneva trace ended up agreeable while best hay nh?t 510 vape Pin 2021 review.the best idol replica watch site in the world is very different from the extraordinary beauty of surprise.